• 638470555202464096_seb1.JPG
  • 638470555234956631_seb.JPG
  • 638470555268698891_seb2.JPG
  • 638470555333059086_seb4.JPG
  • 638470555300878977_seb3.JPG

Šebek Jan

*1890 +1966

Chodský dudák

ID Aukce: 3004
Olej, deska, 60 cm x 70 cm. Signováno hůře čitelně vpravo dole. Na zadní straně popis díla. Zaskleno. Malba místy poškozena. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:28:00

500 Kč