• 638459242543415713_m9.JPG
  • 638459242576064369_m8.JPG
  • 638459242610900045_m10.JPG
  • 638459242642455215_m11.JPG

Musil Leopold

*1920 +1997

Snopy

ID Aukce: 3020
Olej, sololit, 26 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:44:00

100 Kč