• 638459243762663891_m17.JPG
  • 638459243957931072_m16.JPG
  • 638459243992141873_m18.JPG
  • 638459244021197629_m19.JPG
  • 638459244049628529_m20.JPG

Musil Leopold

*1920 +1997

Rybářské člunky

ID Aukce: 3021
Olej, sololit, 28 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:45:00

100 Kč

SCW45156 310016.05.2024 13:14:28
SDW37078 300031.03.2024 23:43:26