• 638448063249944675_mus1.JPG
  • 638448063285092462_mus.JPG
  • 638448063318678120_mus2.JPG
  • 638448063348983336_mus3.JPG

Musil Leopold

*1920 +1997

ID Aukce: 3023
Olej, plátno, 80 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:47:00

500 Kč