• 638458483149761213_cer1.JPG
  • 638458483250206648_cer4.JPG
  • 638458483217401767_cer3.JPG
  • 638458483182722320_cer2.JPG
  • 638458483107583506_cer.JPG

Čermák Jaroslav

*1830 +1878

Černohorec

ID Aukce: 3028
Kresba perem, papír, 21 cm x 13 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Poškozeno viz. foto.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:52:00

100 Kč

GJZ53576 100013.05.2024 9:18:22