• 638470557353842946_od1.JPG
  • 638470557418984144_od2.JPG
  • 638470557387897585_od.JPG
  • 638470557450070703_od3.JPG

Odvárka Jan

ID Aukce: 3030
Akvarel, papír, 26 cm x 29 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:54:00

100 Kč

LMZ59625 140029.04.2024 9:24:49
ULF99422 130029.04.2024 9:24:43
LMZ59625 120022.04.2024 12:55:17
PVS15007 110022.04.2024 12:55:14
LMZ59625 100012.04.2024 7:30:01