• 638471357004661120_v.JPG
  • 638471357085736129_v2.JPG
  • 638471357120571828_v3.JPG
  • 638471357150564894_v4.JPG
  • 638471357047619944_v1.JPG

Vašina Ludvík

*1936 +2007

Znamení v modré

ID Aukce: 3040
Kombinovaná technika, plátno, 100 cm x 100 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Místy poškozeno viz. foto.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:04:00

100 Kč

MXN84394 400027.03.2024 21:16:07