• 638471358064884579_h.JPG
  • 638471358138148872_h3.JPG
  • 638471358101594836_h2.JPG
  • 638471358025831132_h1.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

ID Aukce: 3041
Olej, karton, 23 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:05:00

100 Kč