• 638471419320576986_a5.JPG
  • 638471419417741953_a9.JPG
  • 638471419385561914_a8.JPG
  • 638471419255904465_a6.JPG
  • 638471419353225661_a7.JPG

Lukášek Alois

*1911 +1984

Stromy

ID Aukce: 3045
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:09:00

100 Kč

NUM02501 110007.05.2024 22:38:09
DGT47245 100015.04.2024 21:54:25