• 638471422278965994_a21.JPG
  • 638471422188986590_a20.JPG
  • 638471422242099442_a19.JPG
  • 638471422312239643_a22.JPG

Lukášek Alois

*1911 +1984

Chalupy

ID Aukce: 3047
Olej, plátno, 50 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:11:00

100 Kč

NUS40408 130016.05.2024 22:32:09
PHK99549 120016.05.2024 15:41:40
NUS40408 110007.05.2024 22:39:37
EOG72510 100015.04.2024 21:54:55