• 638471423446510465_a27.JPG
  • 638471423539926460_a31.JPG
  • 638471423479784057_a29.JPG
  • 638471423510245788_a30.JPG
  • 638471423401208380_a28.JPG

Lukášek Alois

*1911 +1984

Tání

ID Aukce: 3048
Olej, karton, 35 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:12:00

100 Kč

ENY51287 100007.05.2024 22:40:37