Aukce Zimní pohled Havlata Karel
  • 636258759945068819_havlata1.JPG
  • 636258760174801889_havlata3.JPG
  • 636258760018833451_havlata.JPG
  • 636258760103381472_havlata2.JPG

Havlata Karel

*1885 +1957

Zimní pohled

ID Aukce: 305
Olej, plátno, 70 x 100 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 31. 5. 2017 19:34:00

100 Kč

ABP90105 450031. 5. 2017 17:29:22