• 638476604058125220_la1.JPG
  • 638476604094366809_la.JPG
  • 638476604129983546_la2.JPG

Lacina Jiří

*1934 +2004

Dialogos

ID Aukce: 3061
Serigrafie, papír, 41 cm x 29 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Číslováno 269/320 vlevo dole a popsáno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:25:00

100 Kč