• 638476614336569233_a.JPG
  • 638476614417644259_a1.JPG
  • 638476614455916634_a2.JPG
  • 638476614522776171_a4.JPG
  • 638476614487940479_a3.JPG

Aleš Mikoláš

*1852 +1913

Mistr Jan Hus

ID Aukce: 3067
Perokresba, papír, 14,5 cm x 10 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Silně poškozeno viz. foto. Publikováno ve Zlaté Praze.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:31:00

100 Kč

TRK33123 120022.04.2024 20:02:24
OXP65121 110022.04.2024 19:10:54
TRK33123 100018.04.2024 22:23:07