• 638476621387994730_ve1.JPG
  • 638476621460477509_ve.JPG
  • 638476621499374523_ve2.JPG
  • 638476621530929524_ve3.JPG

Velíšek Martin

*1968 +

Noční bouře na Vysočině

ID Aukce: 3069
Grafický list, 56 cm x 85 cm. Signováno a datováno 2010 vpravo dole. Vlevo dole popsáno a číslováno 4/4. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:33:00

100 Kč