• 638476622660974951_ss.JPG
  • 638476622696279144_ss2.JPG
  • 638476622728146630_ss3.JPG
  • 638476622626764269_ss1.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

ID Aukce: 3070
Olej, plátno, fixované na kartonu, 17 cm x 20 cm. Signováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:34:00

100 Kč