• 638476627065257796_n.JPG
  • 638476627099624803_n2.JPG
  • 638476627132898306_n3.JPG
  • 638476627032452937_n1.JPG

Nečitelně signováno

Milenci

ID Aukce: 3073
Akvarel, papír, 38 cm x 35 cm. Signováno a datováno 1930 vpravo dole. Zaskleno. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:37:00

100 Kč

RKL32379 100007.04.2024 11:54:41