• 638267363478107498_nov.JPG
  • 638267363548506581_nov1.JPG
  • 638267363601008146_nov2.JPG
  • 638267363659761402_nov3.JPG

Novák Jaroslav

*1914 +1984

Kytice ve váze

ID Aukce: 3077
Olej, plátno, 65 cm x 55 cm. Signováno a datováno 1951 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:41:00

100 Kč

PDN48433 300013.05.2024 13:27:37