• 638481738634237802_od6.JPG
  • 638481738673135047_od5.JPG
  • 638481738710157718_od7.JPG
  • 638481738743587485_od8.JPG
  • 638481738775767533_od9.JPG

Odvárka Jan

V Kameničkách

ID Aukce: 3079
Olej, tempera, sololit, 25 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:43:00

100 Kč

YPB35291 210022.04.2024 12:59:25
WAP75770 200012.04.2024 7:33:42