• 638481745479681753_kal5.JPG
  • 638481745513111495_kal4.JPG
  • 638481745543885603_kal6.JPG
  • 638481745576690491_kal7.JPG

Kalenský František

*1945 +

Lampa

ID Aukce: 3081
Olej, tempera, sololit, 58 cm x 65 cm. Signováno a datováno 1976 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:45:00

100 Kč