• 638481752140790422_b2.JPG
  • 638481752076274129_b.JPG
  • 638481752111266018_b1.JPG
  • 638481752170783438_b3.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Cesta domů

ID Aukce: 3085
Olej, plátno, 60 cm x 80 cm. Signováno a datováno 1975 vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:49:00

100 Kč