• 638481754520706806_b26.JPG
  • 638481754651145284_b29.JPG
  • 638481754746123261_b30.JPG
  • 638481754697853205_b28.JPG
  • 638481754485558710_b27.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Větrný den

ID Aukce: 3087
Akryl, sololit, 30 cm x 24 cm. Signováno a datováno 1996 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:51:00

100 Kč

BMW47016 300022.04.2024 13:00:32