• 638481755958185742_b31.JPG
  • 638481756033168331_b34.JPG
  • 638481755996770528_b33.JPG
  • 638481755926630556_b32.JPG
  • 638481756066910496_b35.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Metamorfóza krajiny III.

ID Aukce: 3088
Olej, plátno, fixované na sololitu, 24 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1986 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:52:00

100 Kč