• 638481759638269513_b17.JPG
  • 638481759674823538_b19.JPG
  • 638481759765583727_b21.JPG
  • 638481759735903103_b20.JPG
  • 638481759607339193_b18.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

Tání I.

ID Aukce: 3091
Olej, plátno, fixované na sololitu, 12 cm x 24 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:55:00

100 Kč

RAM15574 200022.04.2024 13:01:04