• 638481761011857020_b23.JPG
  • 638481761074030090_b24.JPG
  • 638481761108397105_b25.JPG
  • 638481761042943547_b22.JPG

Bohdanecký Jiří

*1943 +2022

U řeky

ID Aukce: 3092
Olej, plátno, fixované na sololitu, 24 cm x 12 cm, signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:56:00

100 Kč

ZSY04668 200022.04.2024 13:01:40