• 638482665668981699_vas1.JPG
  • 638482665707097870_vas.JPG
  • 638482665739590348_vas2.JPG
  • 638482665898772241_vas5.jpg
  • 638482665942355886_vas6.jpg
  • 638482665858469079_vas4.jpg
  • 638482665773020097_vas3.JPG

Vašák Josef

*1947 +

ISAIAH 63:2-3

ID Aukce: 3093
Olej, plátno, 100 cm x 75 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Dílo publikováno v knize : Josef Vašák - A co ty ? Viz. foto.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:57:00

1 000 Kč