• 638482669527615416_g.JPG
  • 638482669563700627_g2.JPG
  • 638482669492779898_g1.JPG

Glod Adam

*1907 +1952

Zimní hory

ID Aukce: 3094
Olej, plátno, 62 cm x 98 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy lehce poškozen. Malba místy lehce poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:58:00

100 Kč

PCT30634 260013.05.2024 11:28:51