• 638482670545969149_m1.JPG
  • 638482670579086370_m.JPG
  • 638482670614546777_m2.JPG

Marko Ern

*1868 +1945

Zrcadlení

ID Aukce: 3095
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy poškozen. Malba místy poškozena.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:59:00

100 Kč