• 638458473091780660_mus2.JPG
  • 638458473126147688_mus3.JPG
  • 638458473019766124_mus1.JPG
  • 638458473056007706_mus.JPG
  • 638458473172074535_mus4.JPG

Musil Leopold

*1920 +1997

Kytice

ID Aukce: 3098
Olej, sololit, 80 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek autora.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:02:00

100 Kč