• 638483579390284862_ji1.JPG
  • 638483579426057820_ji.JPG
  • 638483579463080484_ji2.JPG
  • 638483579499165867_ji3.JPG

Jiran Robert

*1975 +

Ležící akt

ID Aukce: 3100
Olej, sololit, 30 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:04:00

100 Kč

Příhozů: 6

RSM53350 150016.05.2024 6:24:49
PIM30224 140013.05.2024 22:36:39
FWT21508 130009.05.2024 9:34:22
PIM30224 120007.05.2024 13:23:45
PIM30224 110012.04.2024 23:14:55
KPB32800 100011.04.2024 11:27:29