• 638484328522801350_b2.JPG
  • 638484328552950456_b3.JPG
  • 638484328493589511_b.JPG
  • 638484328462815528_b1.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Vesnička

ID Aukce: 3103
Akvarel, 14 cm x 20 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:07:00

100 Kč

ZWN31468 310007.05.2024 22:46:20
WDZ01497 300012.04.2024 7:35:41