• 638485118443383464_g.JPG
  • 638485118408235293_g1.JPG
  • 638485118475407353_g2.JPG
  • 638485118507587456_g3.JPG

Gross František

*1909 +1985

Město

ID Aukce: 3105
Litografie, papír, čistý rozměr grafiky 50 cm x 33 cm. Signováno a datováno 1980 vpravo dole. Číslováno 7/50 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:09:00

100 Kč