• 638485121209620132_ch1.JPG
  • 638485121276167233_ch2.JPG
  • 638485121243362330_ch.JPG

Chaba Karel

*1925 +2009

Město

ID Aukce: 3106
Kolorovaná suchá jehla, papír, čistý rozměr grafiky 28 cm x 21 cm. Signováno a datováno 1990 dole uprostřed. Vlevo dole číslováno 11/35. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:10:00

100 Kč

TTK27307 220016.05.2024 5:41:36
XEP55437 210007.05.2024 13:25:37
OPD03113 200029.04.2024 9:58:29