Aukce V Rokytnici v zimě Holý Miloslav
  • 636271759022208750_1holy.JPG
  • 636271759067208750_holy.JPG
  • 636271759116583750_holy1.JPG
  • 636271759161115000_holy2.JPG
  • 636271759199865000_holy3.JPG

Holý Miloslav

*1897 +1974

V Rokytnici v zimě

ID Aukce: 311
Pastel, akvarel, 24,5 x 34 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 900 Kč

3 900 Kč

Aukce končí: 31. 5. 2017 19:40:00

100 Kč