• 638485148049571790_h42.JPG
  • 638485148108308980_h44.JPG
  • 638485148193290426_h56.JPG
  • 638485148228595209_h55.JPG
  • 638485148292799905_h58.JPG
  • 638485148078784169_h43.JPG
  • 638485148017391304_h41.JPG
  • 638485148260931880_h57.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Soubor 2 kreseb

ID Aukce: 3112
Kresba tužkou, papír, 31 cm x 23 cm a druhý 17 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Jeden rámovaný pod sklem, druhý ne. U jednoho na zadní straně štítek autora.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:16:00

100 Kč

YKN47506 150015.04.2024 11:03:48