• 638485150251269467_h46.JPG
  • 638485150337499975_h47.JPG
  • 638485150153322851_h52.JPG
  • 638485150307662979_h45.JPG
  • 638485150115675089_h51.JPG
  • 638485150190501941_h53.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Soubor 2 kreseb

ID Aukce: 3113
Kresba tužkou, papír, rozměry shodně 22 cm x 30 cm. Signováno vlevo a vpravo dole. Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:17:00

100 Kč

CUC65446 150015.04.2024 11:04:14