• 638485177788993630_2.JPG
  • 638485177831015751_1.JPG
  • 638485177891002692_4.JPG
  • 638485177861477867_3.JPG

Zikmund František

*1893 +1955

Pomeranče

ID Aukce: 3115
Olej, plátno, 23 cm x 26 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:19:00

100 Kč

DEE74422 300029.04.2024 9:46:39