• 638493774833509381_k1.JPG
  • 638493774903805405_k2.JPG
  • 638493774871625448_k.JPG
  • 638493774968321554_k5.JPG
  • 638493774935516729_k3.JPG

Tání k večeru pod Vítanovem

ID Aukce: 3119
Olej, karton, 51 cm x 65 cm. Signováno a popsáno vlevo dole. Po roce 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:23:00

1 000 Kč

JGJ81194 3500009.05.2024 21:28:14