• 638499814029747158_t1.JPG
  • 638499814065051203_t.JPG
  • 638499814124099573_t3.JPG
  • 638499814094419175_t2.JPG

Šimon Tavík František

*1877 +1942

Duha nad Jelením příkopem

ID Aukce: 3128
Barevný lept, papír, rozměr grafiky 14 cm x 16 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Vlevo dole razítko. Místy poškozeno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:32:00

100 Kč