• 636277877227518750_1masek.JPG
  • 636277877409706250_masek1.JPG
  • 636277877519706250_masek2.JPG
  • 636277877331737500_masek.JPG

Mašek Karel Vítězslav

*1865 +1927

Jaro

ID Aukce: 322
Olej, plátno, 68 x 84,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

75 000 Kč

120 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:51:00

10 000 Kč

Příhozů: 8

LTX22827 12000031.05.2017 19:45:14
LTX22827 11000031.05.2017 19:43:12
MGU73398 10000031.05.2017 19:42:14
LTX22827 9500031.05.2017 19:42:04
MGU73398 9000031.05.2017 19:41:44
LTX22827 8500031.05.2017 19:41:40
MGU73398 8000031.05.2017 19:25:06
UHI54124 7500023.05.2017 21:12:15