• 636079694464101250_1jandejsek.JPG
  • 636079694548163750_jandejsek.JPG
  • 636079694633632500_jandejsek2.JPG
  • 636079694692695000_jandejsek1.JPG

Jandejsek Vladimír

*1923 +

Slepý harmonikář

ID Aukce: 327
Olej, plátno, 90 x 65 cm. Signováno vpravo dole Jan 1990.
Vyvolávací cena:

6 500 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:56:00

500 Kč