Aukce Jarní krajina Malý Václav

Malý Václav

*1874 +1935

Jarní krajina

ID Aukce: 3346
Olej, plátno, 56 cm x 66 cm. Signováno vlevo dole. Dílo bylo vystaveno na výstavě : Mistrovské doteky Českého impresionismu, Galerie Kroupa, 2010. Publikováno.

Vyvolávací cena
9 000 Kč
22 000 Kč