• 636282937028835607_mach1.JPG
  • 636282937108138519_mach.JPG
  • 636282937166950935_mach2.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Mach a Šebestová

ID Aukce: 338
Kresba na ultrafánu, 15,5 x 15,5 cm ve výřezu. Rámováno, zaskleno. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:09:54

100 Kč

Příhozů: 30

PYL88853 310031.05.2017 20:04:54
JYZ21374 300031.05.2017 20:04:54
PYL88853 290031.05.2017 20:04:44
JYZ21374 280031.05.2017 20:04:44
PYL88853 270031.05.2017 20:04:34
JYZ21374 260031.05.2017 20:04:34
PYL88853 250031.05.2017 20:04:24
PYL88853 250031.05.2017 20:04:14
JYZ21374 240031.05.2017 20:04:14
PYL88853 230031.05.2017 20:04:04
JYZ21374 220031.05.2017 20:04:04
PYL88853 210031.05.2017 20:03:54
PYL88853 210031.05.2017 20:03:44
JYZ21374 200031.05.2017 20:03:44
PYL88853 190031.05.2017 20:03:34
PYL88853 190031.05.2017 20:03:24
JYZ21374 180031.05.2017 20:03:24
PYL88853 170031.05.2017 20:03:14
JYZ21374 160031.05.2017 20:03:14
PYL88853 150031.05.2017 20:03:04
JYZ21374 140031.05.2017 20:03:04
PYL88853 130031.05.2017 20:02:54
JYZ21374 120023.05.2017 13:29:50
YHQ60313 110022.05.2017 10:07:24
JYZ21374 100019.05.2017 8:39:16
YHQ60313 90019.05.2017 8:39:12
JYZ21374 80019.05.2017 8:38:16
YHQ60313 70019.05.2017 8:38:15
JYZ21374 60019.05.2017 0:32:57
YHQ60313 50015.05.2017 12:14:21