• 636282937915557911_rep1.JPG
  • 636282938064309527_rep2.JPG
  • 636282937996581399_rep.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Reportér

ID Aukce: 339
Kresba na ultrafánu, 18 x 13 cm ve výřezu. Rámováno, zaskleno. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:12:25

100 Kč

Příhozů: 20

BEF73014 240031.05.2017 20:07:25
BEF73014 230031.05.2017 20:07:24
BEF73014 220031.05.2017 20:07:22
BEF73014 210031.05.2017 20:07:20
BEF73014 200031.05.2017 20:07:19
BEF73014 190031.05.2017 20:07:17
BEF73014 180031.05.2017 20:07:15
BEF73014 170031.05.2017 20:07:12
BEF73014 160031.05.2017 20:07:08
BEF73014 150031.05.2017 20:03:54
KPX57999 140023.05.2017 11:40:59
MYM13702 130023.05.2017 11:40:56
KPX57999 120022.05.2017 10:07:32
MYM13702 110022.05.2017 10:07:30
KPX57999 100019.05.2017 8:39:06
MYM13702 90019.05.2017 8:38:59
KPX57999 80019.05.2017 8:38:26
MYM13702 70019.05.2017 8:38:25
KPX57999 60019.05.2017 0:32:57
MYM13702 50015.05.2017 12:14:31