• 636287112444281250_1pors.JPG
  • 636287112530062500_pors.JPG
  • 636287112607718750_pors1.JPG
  • 636287112682718750_pors2.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Na dvorku

ID Aukce: 341
Olej, lepenka, 50 x 70 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen. Lepenka zvlněná. Malba mírně poškozena. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:10:00

1 000 Kč

LZJ75952 1000031.05.2017 19:59:02
ZDP18210 950031.05.2017 19:58:56
LZJ75952 900031.05.2017 17:37:03
MZD65172 850031.05.2017 15:33:31
FQA82694 800031.05.2017 15:05:06