Aukce Na samotě Krčmářová Inka
  • 636309700652396250_krc.JPG
  • 636309700724271250_krc1.JPG
  • 636309700776927500_krc2.JPG
  • 636309700493958750_1krc.JPG

Krčmářová Inka

*1900 +

Na samotě

ID Aukce: 362
Olej, plátno, 70 x 91,5 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 31. 5. 2017 20:31:00

500 Kč