• 636309709492552500_slav1.JPG
  • 636309709661146250_slav4.JPG
  • 636309709364740000_1slav.JPG
  • 636309709540833750_slav2.JPG
  • 636309709443177500_slav.JPG
  • 636309709612240000_slav3.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Pohled na Prahu

ID Aukce: 368
Kresba sépií, kombinovaná technika, 40 x 50 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Papír mírně vyboulený. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:37:00

500 Kč