Aukce U Seiny Šimon Tavík František

Šimon Tavík František

*1877 +1942

U Seiny

ID Aukce: 3687
Olej, karton, 45 cm x 36 cm. Signováno vlevo dole. Po roce 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
22 000 Kč
28 000 Kč