• 636309716674271250_haj.JPG
  • 636309716741771250_haj1.JPG
  • 636309716819271250_haj2.JPG
  • 636309716586615000_1haj.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

ID Aukce: 373
Olej, karton, 23,5 x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:42:00

500 Kč