Aukce Bamako Kubín Otakar

Kubín Otakar

*1883 +1969

Bamako

ID Aukce: 3733
Litografie, papír, 36 cm x 44 cm. Signováno, popsáno a datováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 1/30. Zaskleno. Rám mírně poškozen.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč